BRAMY SKRZYDŁOWE

PRZEJDŹ DO BRAM PRZESUWNYCH

CAME

STYLO

Główna charakterystyka napędu.

Niewielki rozmiar lecz wspaniałe osiągi.

Wąski, kompaktowy i o wyjątkowym designie. STYLO to nowe rozwiązanie dla małych i średnich bram uchylnych. Łatwy w montażu na istniejących już bramach bez żadnego uprzedniego przygotowania oraz na wąskich słupkach. Najlepsza technologia i bezpieczeństwo CAME skupione na ledwie kilku centymetrach powierzchni.

PRZYKŁADOWA LOKALIZACJA ELEMENTÓW

BXV KOMPLETNA SERIA NAPĘDÓW:

STYLO

CAME

AXI

Główna charakterystyka napędu.

AXI to nowa seria siłowników do bram skrzydłowych – uchylnych.

Napęd łączący nowatorskie rozwiązania techniczne z najnowocześniejszą elektroniką. Dzięki doborowi najlepszych materiałów i szczegółowemu procesowi projektowania jest to rozwiązanie bezpieczne, niezawodne i wysoce efektywne.

CAME

AXI

AMICO

Wersja od 1,8 do 2,2 mb

Bezpieczeństwo, które może się podobać.

Gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa, a także przyjemność wyszukanego i ekskluzywnego wyglądu. Elegancki i harmonijny w formie Amico jest elektromechanicznym siłownikiem do bram skrzydłowych do 2,2 m. Amico jest synonimem absolutnej niezawodności w każdym zastosowaniu, identyfikującym się jako optymalny wybór dla tych obiektów (na przykład indywidualnych), które wymagają maksymalnego bezpieczeństwa urządzenia.

PRZYKŁADOWA LOKALIZACJA ELEMENTÓW

CAME

AMICO

CAME

AXO

Zalety produktu:

AXO

Wersja od 3 do 7 mb.

Gdy niezawodność jest zasadą.

AXO jest elektromechanicznym siłownikiem zaprojektowanym dla zapewnienia maksymalnej trwałości i bezpieczeństwa także przy skrzydłach o dużych rozmiarach. Siły uderzenia generowane podczas ruchu bramy są zgodne ze standardami ustalonymi przez Normy Europejskie.

Uproszczenie wykonania połączeń elektrycznych, dzięki obecności jednego, trzyżyłowego przewodu (wersja 24 V). • Technologia EN Tested umożliwiająca uzyskanie certyfikatu zgodności instalacji z Normami Europejskimi. • Możliwość pełnej regulacji napędów stanowi gwarancję bezpiecznej i niezawodnej pracy. • Możliwość zarządzania ruchem i hamowaniem bramy.

CAME

CAME

AXO

PRZYKŁADOWA LOKALIZACJA ELEMENTÓW

CAME

ATI

Wersja od 3 do 5 mb.

Wytrzymały, silny i elektromechaniczny

To cechy zapewniające długotrwałą, bezawaryjną pracę automatyki. CAME proponuje pełną gamę liniowych, elektromechanicznych siłowników sprawdzających się w każdych warunkach pracy.

PRZYKŁADOWA LOKALIZACJA ELEMENTÓW

CAME

CAME

CAME

ATI

ATS

Wersja od 3 do 5 mb.

Solidny i wytrzymały.

ATS to uniwersalne rozwiązanie, przeznaczone zarówno do zastosowań domowych, jak i przemysłowych. Ten wszechstronny napęd jest w stanie zautomatyzować dowolny rodzaj bramy skrzydłowej.

PRZYKŁADOWE ROZWIĄZANIE:

KRONO

Wersja od 3 do 5 mb.

Niezawodny przez cały czas.

Ten system we wszystkich wersjach to cicha praca w połączeniu z najnowszymi dostępnymi funkcjami. Specjalnie zaprojektowane mocowanie pozwala instalować siłownik w architektonicznie niestandardowych obiektach.

CAME

CAME

BKV 1500/2000/2500

CAME